Szkolenia dla firm

W oparciu o współpracę z wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą trenerów i wykładowców, stwarzamy naszym Klientom możliwości dynamicznego rozwoju firmy lub indywidualnej kariery. Stosując nowoczesne metody z zakresu edukacji i zarządzania oferujemy przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń indywidualnych lub grupowych.

Szczególną uwagę przykładamy do możliwości zaspokojenia potrzeb małych i średnich firm oraz osób indywidualnych, chcących się rozwijać, a także tych, którzy kompleksowo podchodzą do planowania i realizacji swojej ścieżki kariery zawodowej.

Współpracujemy z trenerami specjalizującymi się w szkoleniach z obszaru finansowo-księgowego,technik sprzedaży, zastosowania komputerów w zarządzaniu procesem sprzedaży, marketingu, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, doradztwa strategicznego. Podstawą są szkolenia w zakresie miękkich umiejętności biznesowych, doskonalenie kompetencji psychospołecznych, doradztwa w zakresie zarządzania, motywowania oraz rekrutacji, a także upowszechniania etycznych zasad prowadzenia partnerskiego biznesu.

Organizujemy spotkania biznesowe, pomagamy w nawiązaniu kontaktów, przygotowujemy konferencje i seminaria. Każdą ofertę opracowujemy indywidualnie, uwzględniając specyfikę i potrzeby Klienta.

Szkolenia dla firm - księgowość Lublin