Księgowa i usługi księgowe w Lublinie

Podczas prowadzenia własnej firmy, jedną z ważniejszych spraw, których należy dopilnować jest księgowość. W Lublinie pomagamy przedsiębiorcom małych i dużych firm, aby ich rozliczenia i sprawy rachunkowe były na najwyższym poziomie. Księgowość – usługi księgowe w Lublinie Biuro rachunkowe KOF świadczy profesjonalne usługi księgowe w Lublinie. Doskonale wiemy, jak trudnym zadaniem jest prowadzenie dokumentacji całego przedsiębiorstwa. Nie każdy też ma czas, aby samemu zajmować się księgowością. W Lublinie działa wiele biur rachunkowych, jednak to my wyróżniamy się rzetelnością, dokładnością i profesjonalizmem. Usługi księgowe w Lublinie wykonujemy kompleksowo. Ciągle poszerzamy swoje umiejętności i kompetencje – chcemy oferować Państwu najwyższej klasy księgowość. W Lublinie jesteśmy znani jako specjaliści w swojej dziedzinie.

Nasze biuro prowadzone jest przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie, lata doświadczenia oraz biorą udział w szkoleniach i kursach podnoszących ich umiejętności. Wybierając biuro rachunkowe dla swojej firmy, warto postawić na profesjonalną współpracę i wszelkie usługi księgowe w Lublinie powierzyć profesjonalistom.

Świadcząc dla Państwa usługi księgowe w Lublinie wykonujemy„pełną” księgowość, m.in.:

  • opracowanie zakładowego planu kont;
  • przygotowanie indywidualnej polityki rachunkowości;
  • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych;
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego (CIT) oraz podatku od towarów i usług (VAT);
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji;
  • sporządzanie bilansów, rachunków wyników, przepływów kapitałów pieniężnych, zestawień zmian w funduszach i informacji dodatkowej;
  • okresowe opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP;
  • przygotowywanie niezbędnych zestawień, pomocnych w zarządzaniu jednostką dla Zarządu, Rady Nadzorczej itp.;
  • konsolidację sprawozdań finansowych.
Księgowość Lublin

Prowadzenie księgowości w firmie często jest sporym wyzwaniem, a brak odpowiedniej wiedzy w tym kierunku może być powodem problemów finansowych przedsiębiorstwa. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala prowadzić pełną księgowość. W Lublinie nasze biuro świadczy pomoc z szerokiego zakresu usług rachunkowych. Od ponad 20 lat świadczymy usługi księgowe w Lublinie. Zaufała nam rzesza klientów, która stale do nas powraca. Zajmujemy się pomocą małym, średnim i dużym podmiotom gospodarczych, spółkom jawnym, cywilnym oraz spółkom kapitałowym. KOF – rzetelne księgowanie w Lublinie.